фаєрфокс 3.5!!!
2009 | 01 Лип
слава панству, яке його зробило!!!
швидше працює + сумісні майже всі мої плагіни (не працює скрапбук і проксі-свічер)…
гламурно! :)
тепер не тре висовувати кнопочку нової закладки:

поцупили позичили в опери фєньку:

осьо воно: download.mozilla.org/?product=firefox-3.5&os=win&lang=uk
теги: віндовс | категорія: текст | 22 - коментарів
Ви повинні увійти в систему, щоб отримати можливість відправляти коментарі.
липня 1, 2009 on 20:01 <<цитувати кавалок тексту!>>
Класно! Постійно задоволений тим фаєрфоксом.
липня 1, 2009 on 20:44 <<цитувати кавалок тексту!>>
фаєрфокс — зе бест!… :)
липня 2, 2009 on 00:07 <<цитувати кавалок тексту!>>
а я люблю тільки оперу :)
я однолюбка навіть якщо йдеться про браузери :))
липня 2, 2009 on 11:23 <<цитувати кавалок тексту!>>
це вічна боротьба фаєрфокса та опери…
на деяких форумах є дискусії зі сотнею сторінок… :)
так, опера вважається найшвидшим браузером, але!..
фаєрфокс за допомогою кількох кліків можна перетворити у програму для роботи в інтернеті, а з оперою треба буде набавитися…
липня 2, 2009 on 22:07 <<цитувати кавалок тексту!>>
ой, та я невибагливий користувач… бо розуміюся в програмах як вовк на звіздах :))
липня 2, 2009 on 23:25 <<цитувати кавалок тексту!>>
бачите, як легко знайти консенсус… :)
для простого серфінгу — опера вері гуд, якщо ж потрібна програма для роботи — тільки фаєрфокс…
липня 3, 2009 on 09:21 <<цитувати кавалок тексту!>>
В Берліні проводять конгрес “Інтернетзалежність”. Кажуть, якщо більше 10 годин в Інеті на добу – тяжкий випадок, людина присіла конкретно.
Також є рекомендації вже навіть при годинах близьких до 10 починати звертатися до спеціальних лікарів.
липня 8, 2009 on 11:32 <<цитувати кавалок тексту!>>
Є проблемка.
З недавнього часу почало вспливаюче вікно регулярно з”являтися. Акурат посередині, велике, не забереш і не пересуниш ніяк, зараза. Порнуха якась звичайно. Єдиний вихід – натиснути і дочекатися поки пройде 60 секунд. Тоді зникає на деякий час.
Завжди вірний і надійний Adblock Plus не блокує. Замучився, вже й два рази повертав Віндовс на пару тижнів назад – помагає на пару днів потім знов з”являється.
Може хтось щось порадить?!
липня 8, 2009 on 13:06 <<цитувати кавалок тексту!>>
https://addons.mozilla.org/uk/firefox/downloads/latest/722
липня 8, 2009 on 17:54 <<цитувати кавалок тексту!>>
Дякую, класна штука. Але шось не помагає. )))
липня 8, 2009 on 19:14 <<цитувати кавалок тексту!>>
помагає-помагає, тре тільки оцей сайт, з якого банер вилазе, додати у список недовірливих…
припустімо, що це сайт: gorodok.com.ua
на ньому вилазе “невбиваємий” банер protizer.ru
додати у недовірливі і не буде каки на екрані:
липня 8, 2009 on 20:31 <<цитувати кавалок тексту!>>
Так отож – я поняття не маю, з якого сайту вискакує. )))
Дякую за турботу, якось поборюся… :о)
липня 8, 2009 on 22:55 <<цитувати кавалок тексту!>>
ліпше за “метод научного тика” ще ніхто не придумав…
вимкніть усі, і по-одному вмикайте назад.. :)
липня 9, 2009 on 10:49 <<цитувати кавалок тексту!>>
Гиги, то вчора знов перезапустив ХР назад. Всьо чьотко побуло трохи, нині пересіяв всі сайти методом “научного тика” – спочатку всьо чисто. Але знов почало з”являтися десь через годину, причому коли перестав сидіти в Інеті. І будь тут мудрий, з якого воно сайту?! )))
Ви не турбуйтеся, я допомоги не вимагаю. Ви і так сильно помагали, за що низький уклін. Я скоріше ділюся враженнями.
липня 9, 2009 on 17:10 <<цитувати кавалок тексту!>>
А мене дуже розчарувала несумісність з кількома плагінами, Tab Mix Plus зокрема
липня 10, 2009 on 15:39 <<цитувати кавалок тексту!>>
воно все швидко поновлюється, це ж не майкрософівський ішак… :) :)
липня 11, 2009 on 23:46 <<цитувати кавалок тексту!>>
Поділюся, може вам цікаво…
Це вспливаюче вікно виросло в справжню проблему. Почало через кожні 5-6 хвилин вспливати, затуляє всі програми і десктоп. Ніфіга не помагає: нині виявив, що і повернення системи назад неможливе – пропали всі попередні пункти.
Починаю думати, що допоможе лише сікір-башка у вигляді переінсталювання вінди. Але не скорше, ніж за місяць – зараз зовсім не маю на це часу.
Наразі на цей період знайшов такий-сякий вихід: скачав програмку, через які виставив ворд, ексель і фаєрфокс на передній план, перед іншими вікнами. Так і висить та фігня собі постійно, але тепер хоч так не заважає.
липня 12, 2009 on 01:14 <<цитувати кавалок тексту!>>
пардонтє, але ж це проблема не фаєрфокса!.. о_О
видно, що ви “підхопили” якусь гидоту в неті…
скористайтеся врешті-решт тією збіркою, про яку я розповідав… :)
якщо потрібна допомога — стукніть в аську чи в гугл-ток….
липня 12, 2009 on 12:19 <<цитувати кавалок тексту!>>
Та я ж і не кажу, що то проблемка фаєрфокса. Видно, підхопив…
Воно просто примусово висить, затуляючи собою всі активні вікна. Ніц не дає зробити, і не пересунеш. Натиснеш єдину активну кнопочку на ньому – включається таймер на 60 сек. Потім зникає, але лише на 5-6 хвилин.
То я просто через ту програмку зробив всі інші вікна першоплановими – помогло, хоч працювати можна. А таймер і не натискаю, так воно собі і висить на задньому плані. Єдине, треба за малим ще пильнувати, щоб на лептопі не відкрив, гиги…. )))
А буде часу через пару тижнів – переінсталюю віндовс. І так вже напрошувалось.
липня 12, 2009 on 15:59 <<цитувати кавалок тексту!>>
найліпше: перевстановити віндовс…
гірше: пуск \ виполніть \ msconfig — прибрати всьо з автозавантаження (хоча там може бути і відеокарта та звукова)…
найгірше: WINDOWS \ regedit \ Control+F — видалити усе незнайоме (тут важливо не помилитися)…
пс. і ще можна встановити КІС (касперський інтернет сек’юріті) і просто вбити цей процес раз та назавжди…
серпня 7, 2009 on 23:31 <<цитувати кавалок тексту!>>
Ну що ж, прозвітуюсь з тою заразою…
Ніц не помагало. Зібрався вже вінду перезаливати, і коли дивився які там в мене програми, щоб потім наново інсталювати, виявив невідому фігню нечитабельну, знаками питання. При спробі видалити виявилось – воно! Деінсталювати не давалось абсолютно. Мусів качати кілька деінсталяторів, пробувати методом тику – і на шостий(!) раз якась програмка видалила ту біду.
Воно ще трохи поз”являлося, і вроді зникло. Принаймі вже три дні нема, тьху тьху… Маю велику надію, що з кінцями.
серпня 8, 2009 on 08:18 <<цитувати кавалок тексту!>>
коли тільки вмикається комп — натискаєте “f6″, завантажується вінда у “безпечному режимі”…
практично усе можна спокійно видалити…