Анархія

Основна політика 573

Вважаю, що нормальна незаангажована людина повинна бути анархістом, бо що таке анархізм?

Анархізм -- це повага до іншої людини у першу чергу, не до натовпу людей, не до “представників” цих людей, а саме до кожної окремої людини. Якщо задуматися, розглянути питання ширше, то анархія -- це аполітичність. Справжні анархісти -- це крайні індивідуалісти, і вони не будуть створювати якийсь колектив для відстоювання своїх інтересів, тому таке поняття, як “партія” для анархістів немислиме.

Міфи про анархістів

Уже передбачаю закиди: “терорист”, “анархія -- це хаос”, “революціонер”!

“Анархісти -- це хулігани і революціонери, які хочуть, щоб всюди був хаос, вони боряться насильственними методами проти влади”

Повна дурня! Давайте порівняємо анархізм, демократію та тоталітаризм. Усі сучасні та стародавні війни були спричинені та підігрівалися демократичними та тоталітарними урядами. Максимум, що міг зробити анархіст -- це напасти на конкретного правителя, зверніть увагу -- на правителя, а не на звичайну людину, обивателя. Тепер покладіть руку на серце та скажіть, що ваш правитель вас влаштовує. Так! Я кажу: покладіть руку на серце та скажіть (собі), я все одно не почую.

Хіба влаштовує? А ви йому довірили -- не багато, не мало -- своє життя! Ваше існування залежить від того, якого нездару, якого неробу, брехуна, злодія та крадія ви самі собі посадите на шию, який буде вас визискувати, принижувати і відгородиться від вас височенним муром та оточе поліцаями! Хіба ні?

Де живуть різного роду президенти, голови міст та селищ, депутати, які вам обіцяють купу благ та ніколи не виконують -- та й інші “слуги народу”? У величезних особняках, з триметровими мурами з колючим дротом?

Ідеологія анархізму

Анархізм -- це ціла “філософія”, це світогляд. Є капіталістичні анархісти, які не проти величезних капіталів в одних руках, є анархо-коммуністи, які прагнуть, щоб все було спільне -- такі собі утопісти. Але головний принцип -- кожна окрема людина повинна мати свій вибір.

Я -- націонал-анархіст! Так, націонал-анархіст, як би на перший погляд дивно це не звучало. Анархісти не глухо-німі, вони не ходять голі, контактують з іншими людьми за допомогою слів, письма, жестів, малюнків тощо. Тобто користуються плодами певної культури, відповідно мають симпатію чи любов до культури певної нації