Чи є в людини доля?

Основна філософія релігія 416

Думки вголос

Тобто, чи все що ми робимо -- комусь давно відомо? Переконаний у тому, що так, усе наперед відому Тому, Кому Тре, починаючи з того, що в Біблії досить чітко сказано, що Бог знає, як усе це закінчиться і відповідно знає про нас. 

Про це сказано кілька разів

Наприклад: Ісус Христос сказав своєму апостолу, що той від Нього тричі відмовиться, знав, що один з апостолів зраде, знав, що Його уб’ють. Ціла Книга Одкровення Івана -- суцільне пророцтво того, що має відбутися. Тощо

Чи є в людини доля?

Так, усе, що ми чинимо -- відомо, але це не означає, що тре скласти руки і померти чи брати в руки сокиру і йти вандалювати, так само це не означає, що доля може бути якимсь нам виправданням -- “а мені на долі так написано було зробити”. Тобто є варіанти розвитку подій, хоча вони в самому кінці і призведуть до всесвітнього кінця

Що про долю кажуть люди

Стародавні греки та римляни вірили в долю, “парки” -- богині, які ткали долю, астрологія -- наука, яка передбачала долю людини, те саме стосується і сходу, де про долю говорено багато, каббала, гороскопи, карти таро та й інші ворожіння тощо. 

В українців є приказка, яка гарно підтверджує, що ми вірили в долю: “кому написано втопитися, той не повішається” (після цих слів люди, як правило, схвально кивають головою)