Як стати багатим?

Основна філософія психоаналіз 470

Не пропонуватиму рецепт на кшталт книги “Як заробити мільйон”, тиражем в мільйон екземплярів та вартістю 1$ + витрати на виробництво. Не пропонуватиму і філософсько-релігійний рецепт, де гуру багато говоре ні про шо і гіпотетичні успіхи його послідовників можна списати на будь-що, наприклад, на погоду. Рецепт багатства може бути один єдиний -- відсутність співчуття до людей. 

Тепер пояснюю детально. Припустімо Ви виготовляєте глечики, собівартість 1 глечика -- 1 гривня, за 1 робочий день можете зробити 200 штук. Отже за 1 робочий день можна заробити 200 гривень, з яких Ваших -- 0. Приходе потенційний покупець і Ви йому продаєте глечик за 1,5 гривні, заробіток за день складе 100 гривень. Покупець благає за знижку, бо в нього малі діти, депресія та *** не стоїть. Ви робите йому знижку і продаєте за 1,2 за штуку. І Ви заробили за день 20 гривень.Покупець продав їх по 5 гривень за штуку і купив через рік нову машину.

Думаю: логіка більш ніж зрозуміла: чужі біди -- це біди людини, яка має за них сама і відповідати, а не Ваші. Коли Ви це усвідомите -- тоді і розбагатієте.