Серіал “Маніфест” Manifest

Основна фільм 180

Зйомки тестового епізоду пройшли на початку цього року. Керівництво каналу залишилося в такому захваті від відзнятого матеріалу, що негайно ж зробило замовлення на повний сезон і почало готувати “Маніфест” до осінньої прем'єри.

Інтригуюча сюжетна зав'язка, зоряна команда продюсерів і відмінний акторський склад дозволили “Маніфесту” вважатися одним з найбільш багатообіцяючих проектів цього року ще на стадії зйомок пілота. Серіал не розчарував керівництво NBC і почав відразу ж виправдовувати всі видані аванси. Прем'єра “Маніфесту” продемонструвала кращий рейтинг в глядацької категорії від 18 до 49 років серед усіх осінніх новинок цього року і дозволила NBC вперше за три роки виграти вечір понеділка у своїх конкурентів. Більш того, серіал настільки сподобався глядачам, що ті почали активно рекомендувати його друзям і знайомим.

Рецензія з лостфілму.

Справді, курва? Інтригуюча зав’язка? Можу назвати, як мінімум, 2 серіали, в яких така сама зав’язка -- 4400 і The Leftovers, де люди зникли і з’явилися. Ще у кількох серіалах люди отримали супергеройські навички. А з lost’ом це взагалі порівнювати сенсу немає, бо після першої серії “загублених” був вов-ефект, а тут банальність. 

В 2 серії додали трохи містики та драми, якщо у 3 не з’явиться закручений сюжет -- серіал у смітник.

Апгр. 28.10.2018 5 серія. Закрученого сюжету на разі немає, але сценаристи використали козир -- моральна дилема, це вічна тема, яка завжди всіх буде розділяти на 2 групи з протилежними думками. Тому не здивуюся, якщо рейтинги зростатимуть і серіал отримає продовження. Приклади таких моральних дилем можна бачити у першому сезоні "Загублених", коли персонажі не цуралися навіть катувань, щоби отримати результат. Тільки в "Загублених" це було значно більш емоційно, тому "Маніфест" все одно не дотягує до їх рівня)