Серіал: “Твін Пікс, Twin Peaks”

Основна шедевр фільм 372

Переглянув нещодавно шедевральний серіал початку 90-их, який демонстрували у всіх (маленьке перебільшення з мого боку) країнах, і дивилася цей серіал велика кількість людей. Принаймні та кількість, яка мала можливість дивитися))

Під заспокійливу гіпнотуючу музику відбуваються якісь події, складається враження, що навколо постійна рання осінь: що ніде нічого не відбувається, нічого не змінюється, вітер, який хитає крони грубих сосен, тьмяне сонце.

Містика, фантастика, тонкий гумор, у тому числі -- чорний! Кіно зачаровує своїм шармом: умикаєш першу серію, другу, третю, наступну … і потрапляєш у “світ твін пікс”.

Надзвичайно вродливі актори з молочно-білою шкірою: Шерилін Фенн, Менхен Емік, Пегі Ліптон, Хізер глем тощо. Не фанат чоловічої краси, але актори в серіалі також вродливі, і не “злосні качки”, і не “напомажені голубарики”: Кайл Маклохлан, “Боббі Брікс”, “Великий Ед” тощо.

У серіалі -- що цікаво! -- усі усіх сприймають “нормально”, тобто такими, якими вони є: чи це “дама з поліном”, чи психована Надін, чи помічник шерифа Енді, Люсі тощо

Переважно всі епізоди серіалу це вечір, ніч, сутінки, навіть якщо це сонячний день -- складається враження, що якось прохолодно. Неймовірна природа. Ніби наші Карпати: смереки, хатинки та будиночки; все гарне, охайне, чисте, прибране! Купа містики, гумору, трохи драми, плюс абсурдне закінчення серіалу, яке досі не дає спокою фанатам: одні кажуть, що перемудрили сценаристи, інші кажуть, що все якраз супер!

Про що сам серіал?

“Твін Пікс” -- за своїм сенсом це розслідування злочину, який вчинив злий дух (Боб), що вселився в людину -- він убив жінку, яку звати Лора Палмер; є ще й інший дух, який допомагає головному герою, плюс купа просто якихось кумедних персонажів

Після того, як було з’ясовано хто вбивця, головний сюжет -- боротьба злого генія, колишнього агента ефбеер та хорошого персонажа, також агента ефберер.