Серіал: загублені, lost, остаться в живых (1 сезон)

Основна шедевр фільм 429

Мій улюблений серіал.

Мабуть, сценаристи\режисери заклали в нього щось чарівне, бо любов до кіна з’явилася навіть раніше, ніж я почав його дивитися. Зі звичайної реклами першої пілотної серії. Побачивши рекламу, як падає літак, біганина на пляжі, неймовірна природа та море -- я одразу зрозумів, що буду дивитися усі серії!

З першим сезоном пощастило “більш-менш” -- побачив більшу частину серій, другий сезон побачити не зміг, бо працював якраз в таку зміну, коли показували по телебаченню. Тому замовив через інтернет перший і другий сезон (про торенти тоді я ще мало знав), отримав бонус -- пів третього сезону!

Кажуть, що перша серія серіалу -- надзвичайно дорога і режисера, який витратив шалену купу грошей на цю серію -- вигнали. Йолопи.

Часто серії\епізоди починалися з ока, так і в першій серії.

Око лікаря джека:

У першій же серії було показано усіх головних персонажів, які будуть домінувати у фільмі протягом усіх п’яти (на даний час тільки п’ять) сезонів. За виїмком “інших”, про яких мова буде в середині першого сезону.

Веснянка

Дівчина складної долі, яка через романтичні спогади та переживання переступить через труп багатьох (цікавий персонаж, правда?):

Саїд та Чарлі

Саїд -- професійний вояк республіканської армії Іраку з чорним минулим, Чарлі -- відомий музикант-наркоман

Джон Лок

Чоловік, який з усієї загубленої братії єдиний, хто почуває себе у своїй тарілці. Не нервує, не бігає в істериці, не гарячкує. Він єдиний, якому це місце подобається, і з якого він не хоче нікуди повертатися

Перший сезон дуже емоційний, герої фільму часто чинять, керуючись першим почуттям -- шукають “крайніх”, які “у всьому винні”. Б’ються, гарячкують, сваряться, верещать. 

Зауважу, що постійна несправедливість у серіях першого сезону якраз є одним з важливих елементів, який приваблює. Плюс таємничість. Плюс чіткі характери персонажей. Плюс неймовірна природа! Плюс незрозумілості -- різна містика, чорний розумний дим, білі ведмеді, “інші”, люк в джунглях тощо.

Перша ніч на острові, крики в джунглях (таємничий чорний дим) :

Грубасик-пілот літака

Грубасик-пілот літака, який в тупому серіалі “герої” грає дядька, який вміє читати думки. Тут він помер, його забив цей чорний дим у першій же серії:

Таємничі цифри! 4 8 15 16 23 42

Ці цифри виглядають як якесь прокляття, пів першого сезону з ними носяться, як дурень зі ступою. І в останній серії ці цифри зображено на люкові, який знайшли в непроглядних джунглях:

Спойлер: привідкрию секрет: немає ніц таємничого насправді в цифрах, це цифри об’єкту, який вони знайшли. Це острів зробив їх таємничими