Тест на тип особистості, різниця - пів року

Основна тест психоаналіз 583

​Тест на тип особистості, різниця - пів року. Що характерно -- до і після розлучення.

Розлучення безумовно пішло на користь. Позбувся непотрібного “батьківського інстинкту”. Але десь неправильно відповів) Етика -- то троха вчорашній день, тепер суто логіка та раціональність.

Я:

  • Інтроверт, який зорієнтований на свій внутрішній світ, зосереджений на своїх внутрішніх переживаннях та ідеях. Ви потребуєте часу, щоб розкритися та виразити себе.
  • Інтуїт, який живе в світі ідей і думок. Вас цікавлять явища у їх цілісності та розвитку. Вам подобається встановлювати зв’язки між різними, навіть непоєднуваними на перший погляд, ідеями та явищами. Вас цікавить натхнення, уява і творчість.
  • Етик, який надає найбільшого значення почуттям. Ви схильні приймати рішення на основі суб’єктивних моментів, конкретних обставин справи і своїх цінностей - так, як Вам підказує серце. Ви завжди думаєте про те, який вплив матиме Ваша поведінка на інших. Ви співчутливі, добрі та уважні до інших.
  • Раціонал, який любить організованість, визначеність та дотримання наміченого плану. Відсутність плану або відхилення від нього викликає у Вас відчуття нестабільності та стрес. Ви впевнені у собі та рішучі, та зосереджуєтесь на досягненні мети.

Не я:

  • Екстраверт, який зорієнтований на зовнішній світ. Ви черпаєте енергію із взаємодії з іншими людьми та любите різноманітні зустрічі і вечірки. Ви любите щось обговорювати та отримувати зворотній зв’язок.
  • Сенсорик, який довіряє лише тому, що можна сприйняти своїми органами чуття: те, що можна побачити, почути, торкнутися, спробувати на смак або на запах. Ви помічаєте деталі та нюанси, а також найменші зміни. Ви хочете застосовувати і розвивати навички, які вже маєте.
  • Логік, який керується перш за все логікою та аналізом інформації. Вам подобається оцінювати і приймати рішення на основі об'єктивного аналізу, обмеживши вплив емоцій. Ви дуже раціональні, об'єктивні і справедливі. Для Вас принципи є важливішими за гнучкість.
  • Ірраціонал, який звертає увагу більше на процес, тому схильний до постійного перегляду та редагування під впливом нової інформації. Ви швидко реагуєте на те, що відбувається і не любите, коли Вас щось обмежує. Вам притаманна гнучкість і здатність швидко адаптовуватися.

Це тип духовних та ідейних людей, з високими цінностями, ідеалісти. Їх характеризує співчутливість, м’якість, і водночас це рішучі і вольові особистості, які вживають конкретних засобів для втілення своїх ідей у реальність. Їх призначення - допомога іншим, просування загальнолюдських цінностей, при цьому такий тип людей не прагне слави.