Акції мобільних операторів

Основна філософія 479

Не знаю, як вас, але мене вже тіпати починає, коли бачу нову супер-мега-надзвичайно-вигідну акцію.

Наприклад, “нова модна акція”, яка дозволить отримати вам за хвилину вхідного дзвінка цілу гривню!

Ніби, здавалося би, що це величезні гроші, до вас зателефонували сто разів по одній хвилині, і ви маєте на рахунку сто гривень! Але не все так просто, оскільки це не є “фізичні” матеріальні гривні, це є умовні гривні, які ви не можете ні побачити, ні використати без дозволу мобільного оператора. Тобто фактично це щось, що мобільний оператор назвав гривнями. Хвилина дзвінка коштуватиме п’ять гривень і це означає, що вам необхідно буде регулярно поповняти рахунок, якщо розмовлятимете більше двадцяти хвилин.

Інша “модна акція” -- вам дають щодня бонусну смс чи ммс чи хвилину. Це все добре, але вартість вихідного дзвінка яка? Чи навіть дають п’ять смс на день, чи 100 на місяць. 

Давно зауважив, що простіше та дешевше зателефонувати і побалакати 10-20 секунд, ніж писати смс, очікувати відповідь, знову писати, бо людина тебе не зрозуміла, і так кілька разів. 

Інша “мегаакція” -- мільйон безплатних хвилин. Пропозиція просто надзвичайна, але є маленьке “але” -- вам необхідно оплатити першу хвилину дзвінка, яка коштує, припустімо, п’ять гривень. Щоразу, коли ви телефонуєте -- ви платите п’ять гривень, за місяць набереться немала сума.

Тішить те, що більшість мобільних операторів нарешті пропонує постійний тариф: заплатив енну суму грошей раз на місяць і розмовляєш в середині мережі безплатно.