Звернув увагу, що вже три роки не святкую це прекрасне свято) Певно це пов'язано з тим, що у мене чудова дружина!
Дев'ята річниця розлучення
Основна 124
Share to facebook Share to twitter Share to linkedin Share to telegram Share to viber
. . . не тільки про Львів і те тільки побрехеньки =)
Основна 124
Share to facebook Share to twitter Share to linkedin Share to telegram Share to viber
Звернув увагу, що вже три роки не святкую це прекрасне свято) Певно це пов'язано з тим, що у мене чудова дружина!