Фільм “Татуювальник”

Основна застаріле фільм пурген 724

Я на свій мобільний телефон (цамцунг і710) зніму ліпшу фільму.

Початок. Головний персонаж згадує дитинство, коли він сам (!) зробив собі досить гарне татуювання з пентаграмою.

Навіщо, чим, як зробив — невідомо. Відомо тільки, що його батько — священик, був нарваний і вирізав ціле татуювання з передплічча ножем, при тому читаючи “Отче наш”.

Головному персонажу виявилося мало і він вирішив присвятити себе татуюванню, він стає професійним татуювальщиком і робить малюнки на шкірі усім бажаючим.

Наступний епізод: його кличе монголоїд для того, щоб татуювальник зробив тату його малому. Татуювальник відмовляєтсья: “ви ж знаєте, що я не роблю тату дітям”, але через кілька хвилин нормально робить.

Третій епізод: фестиваль тату, на якому татуювальник несподівано бачить якихось монголоїдів, а більш правильно: мешканців островів, що розміщені в тихому океані. Ці монголоїди роблять тату якомусь своєму співвітчизнику в наметі неподалік фестивалю. Питається: що заважало їм це робити в себе на батьківщині?Відповідь: мав побачити татуювальник, інакше кіно не вийшло би.

Тату набивають якимись граблями, макаючи їх у чорну гуаш чи акварель.

Наступний епізод: татуювальник поцупив “модні граблі”, його зупиняє монголоїд з другого епізода і погрожує його вбити, якщо татуювальник “не забереться з його очей” через те, що малий монголоїд помер. Ну, не розумію, а нащо тоді цей монголоїд його шукав?

Татуювальник коле собі руку граблями.

Наступний епізод — пояснення, чому монголоїд його запрошував додому. Виявляється, що татуювальник видав книжку “лікування через татуювання”, нормально так: розпіарив свій бізнес та ще й грошей на цьому заробив, тільки монголоїд з другого епізоду це не зрозумів.

Далі — просто, татуювальник зробив тату трьом людям і вони почали помирати через тату. Тату напухало і людина помирала, при цьому вигукуючи: “вбийте мене, вбийте мене”. Виявляється, що через це тату вселявся дух, який прагнув помсти, а дух цей був типу на кінчику тих граблів. Питання: чому в третьому епізоді фільму цей дух не вбив татуювальника? Відповідь: фільму б не було.

пс. Абзац, ні містика, ні жахи, ні триллер. Посередня казка для середніх класів школи