Якщо жінка не хоче готувати чоловікові їсти -- вона його не кохає

Основна Ме і Жо психоаналіз 1155

Запам’ятайте, хлопаки: якщо жінка не хоче готувати чоловікові їсти -- вона його не кохає!

Я не йобарь-терорист, у мене було всього ... кілька жінок; завжди був більш цікавий емоційний зв’язок та інтелект жінки. Але саме за цим фактом одразу розумів, що стосунки себе вичерпали або ж їх взагалі немає. Мова навіть не за те, чи вміє жінка готувати апріорі (хоча вже тільки це повинно змусити задуматися! бо готувати їсти -- це навик, це навіть не наука, це як їздити на ровері чи плавати), сенс саме в її бажанні. Приклад: моє беже ніколи не вміло готувати (і досі не вміє, діти неохоче їдять її їжу, коли вона їм готує), ручки виросли не з того місця; але перші три роки нашого спільного життя вона докладала зусиль, вже коли почався період, який можна умовно назвати "жіночий кінець третього року стосунків", от тоді вона і почала остаточно готувати очерет з водоростями)

Якщо ви маєте стосунки з розлученою жінкою, яка має дитину, і яка каже вам, що не буде готувати, бо не вміє, не може, змучена чи ще якісь її аргументи, то подивіться, як вона ставиться у цьому питання до своєї дитини)

Інший приклад: якщо жінка не хоче вам готувати їсти, то запитайте себе -- а що ж тоді вона взагалі вам буде робити? Казати зранку "добридень"? Чи знову банально пропонувати тільки секс?