Моя антивеганська дієта

Основна тлумачний словник 280

Неправильно називати це дієтою, тому що дієта -- це щось тимчасове, а це радше постійний принцип харчування.

Проблема веганів та вегетаріанців саме у вегетарианстві, тобто у продуктах, які вони споживають. Рослинна їжа, особливо різного роду злакові -- це продукти бродіння; а бродіння в організмі -- це дуже нехороша річ. Тому, наприклад, в юдаїзмі так скрупульозно ставляться до випікання хліба -- бо це може бути шкідливо.

Вегани займаються обманом та самообманом, коли розповідають про фінтібоберний бездріжджовий хліб на природних заквасках. Сцуть в очі собі та людям. Для закваски потрібні дріжджові бактерії, які або будуть вивірені науково, або "взяті з природи". Тому, якщо ви купляєте хліб "на природних заквасках", то ви купляєте хліб за завищеною ціною.

Пропоную взагалі відмовитися від злакових, але обов’язково вживати мінімальну кількість клітковини. 

Умовно можна розділити продукти на 10 складових, 5 -- білок, 3 -- жири, 2 -- вуглеводи. Найпростіший приклад -- жирне м’ясо з овочами (за виїмком бульби!) + багато зеленого чаю. М’ясо та жир дуже довго перетравлюється, на відміну від підножного корму, в якому багато вуглеводів, кількість яких дуже важко проконтролювати. Зникає бажання щось "кинути на зуб", тим паче, що оті швидкі перекуси, як правило, користі не мають -- хотдог, печиво, булочка, пончик, цукерка, шоколадка ецетера. Розмір шлунка значно зменшується через відсутність бродіння та через зменшений об’єм їжі тощо.

Минулої весни (2018) купив джинси (традиційно -- трохи вузькі), то зара вони на 2 розміри більші ніж тре.