Не будемо показувати пальцем

Основна форум психоаналіз 722

Не будемо показувати пальцем на “панство”, яке написало скаргу на острівфорум, через що доступ до аккаунта було заблоковано, заблокували не тільки острівфорум, а й ще кілька інших сайтів, які я робив.

Ну що тут скажеш? Наші українські методи боротьби. Що лишається робити конкурентам, на форум яких ніхто не хоче йти через їх заангажованість? Мабуть, це їхній відчай?! Вокс кламантіс ін десерто -- голос стукача крикуна в пустелі; майже точна приказка про дану ситуацію. Але є ще одна: не рий яму іншому. А ситуацію буде виправлено протягом кількох днів.

Апд 2017: Насправді досить буденна подія, коли конкуренти таким чином намагаються позбутися головного болю. Але коли минуло 8 років, розумієш, що інколи бувають знаки, які пропускати не можна. Таким знаком була ця Абуза. Дуже багато подій після того сталося, було витрачено неймовірну кількість грошей, часу та сил на те, що від самого початку мені не було цікаве. Є думка, що з усього можна зробити висновки і значить все, що не відбувається, є на користь. Не впевнений. З одного боку справді -- це була серйозна школа життя, побачити, які люде є насправді, з іншого боку -- це мене змінило, бо коли спілкуєшся з моральними потворами, то ти теж частково стаєш моральною потворою, перестаєш вірити, що всі люде хороші, тільки вимушено ненавмисно вони роблять комусь зло.