Океан Ельзи і шизофазія

Основна музика стьоб 754

Є велика кількість народонасєлєнія України, яка хоче бачити президентом Святослава Вакарчука. От я вважаю, що президентом має бути людина добре освічена, з високим рівнем інтелекту, знаннями економіки та політики, зі зв’язками, а не той, хто гарно людей розважає.

Я люблю Океан Ельзи за чудову музику, за розвиток українського поп-року, вважаю їх найліпшим колективом з цього напрямку. Скажу більше -- входять у десятку улюблених колективів такого напрямку, на рівні з Blur, Oasis, Radiohead тощо. Але якщо слухати уважно слова, то з’являються запитання, на які не знаходжу відповіді.

Для прикладу взяв перші-ліпші пісні з першого-ліпшого сайту про ОЕ:

18 хвилин
Не кидай мені свої карти, Я і так знаю хто ти. Нам, напевно, більше не варто Збуджені телемости Будувати і головою вниз Падати й падати. Не кидай мені свої карти, Я і так знаю хто ми. Нам давно уже було би варто Стати невидимими Для холодної, як чужий готель, І нудної зими.

Кидати карти? Будувати збуджені телемости?

911
Ти і я – щаслива сім’я, Бо ти машина і я машина Може, твій, а, може, твоя. Моя, єдина, налий бензину й кави! Хто не забув, сьогодні до нас Заходьте в гості, заходьте в гості Ставити фільм – може, і нас Колись покажуть там!

Так автор машина чи не машина, якщо машина, то чому каву п’є, а не бензин? Чи це спроба самогубства -- кава з бензином?

Dolce Vita
Падає вниз Клоун на біс, Князь б’є чолом Туш під столом. Сонце, залишилося лиш ти. Сонце, ну куди тобі іти? Бачиш, тут вже зовсім інший світ. Кажуть, в них тут правда на обід.

Схоже -- в автора був тепловий удар, коли він писав ці слова.

Isn’t it сон
І було небо, був і місяць і мовчав телефон. Whasn’t it сон? З тобою ми ловили берег, лягали на дно, Плавили лід. <...> І ми забудем зачинити за собою вікно! То буде, то буде 7:05! Давай залишимо на завтра сьогоднішній лід – Спека така!

Берег лапали, на дні лежали, лід плавили, забули вікно зачинити, в яке, судячи з контексту, залізли. Хм... 

Неймовірний оратор би вийшов!

Для прикладу типовий представник зі шизофазією (може то він слова для ОЕ насправді пише?): 

І бабський варіант: