Педіархат

Основна філософія 309

Патріархат

Патріархат -- це коли є голова сім’ї чоловік, який бере на себе відповідальність, приймає рішення, виконує свої ж правила. Жінка є помічником. Закон на боці чоловіка. Якщо члени сім’ї розлучаються і є діти, то діти залишаються з чоловіком, немає ніяких аліментів.

Розподіл майна відбувається згідно того, скільки було вкладено або ж залишається чоловікові та його сім’ї.

Цінність особи залеже від її наявної або потенційної користі для суспільства -- на чоловіках, оскільки саме на них завжди тримався і тримається суспільний розвиток та прогрес. Найвища цінність -- сформована особа з хорошою освітою та життєвим досвідом, з міцною сім’єю та нащадками.

Матріархат

Матріархат -- рішення приймає жінка, прямо або манупулятивно. Закон на боці жінки у випадку розлучення -- діти лишаються з жінкою приблизно в 75% випадків, з чоловіка стягуються аліменти, майно ділиться таким чином, щоб жінка отримала половину.

Цінність особи залеже від впливу особи на економіку споживання. Найвища цінність -- задоволення потреб жінки.

Педіархат

Педіархат -- найвища цінність це створіння, яке не робе жоден вклад у прогрес, потребує постійної ресурсної (у першу чергу -- фінансової) підтримки, вплив на економіку (споживання) є опосередкований: через батьків. Величина непостійна, коли дитина виростає, то вона автоматично перестає бути привілейованим класом людей.

У випадку розлучення майно ділиться таким чином, щоб жінка, яка де факто стає автоматичним опікуном (99%), отримувала більшу частину. Більш суворе законодавство щодо платників аліментів -- чоловіків.

Педіархат -- це змінена версія сучасного матріархату, тому діти жіночої статі мають більше переваг перед чоловічими.


Підсумовуючи: якщо при патріархаті була опосередкована дискримінація жінок, то при матріархаті -- дискримінація чоловіків, а при педіархаті сильна дискримінація чоловіків.