Правила поведінки в інтернеті: як вижити на форумі

Основна стьоб форум 553

Як вижити на форумі? Та дуже просто, ось кілька порад:

 • Коли реєструєтеся на форумі, то обов’язково придумайте собі нік типу %9n2_`( -- усім форумлянам буде цікаво тиждень гадати, як воно вимовляється, і ще тиждень -- хлопчик ви чи дівчинка
 • Обов’язково подружіться з модераторами, бо, зважаючи на ваш нік, вас може очікувати непередбачений бан (така стародавня грецька традиція: остракізм)
 • Але якщо таке сталося -- не сумуйте: реєструйте новий нік і одразу пишіть кляузу тобто донос скаргу на модератора, який до вас чіпляїсі!
 • Подружитися з адміністратором! Це обов’язково! найліпше створити цілу тему, в назві якої написати нік адміністратора і співати йому дифірамби, про те, що “наш адмін -- найліпший адмін у світі”, “адмін -- найрозумніша (найбільш дотепна, найкрасивіша) людина в цілому інтернеті”, після чого одразу відправляйте повідомлення адмінові, де вкажіть адресу теми. Адміни люблять повагу, особливо вони це помічають, якщо про це писати у кожній темі
 • “додати в друзі” -- є така нова модна річ на форумах, яка означає, що ви симпатизуєте користувачу. Не соромтеся і не жалійте часу, щоб додати усіх користувачів у список друзів -- це приверне до вас увагу, купу листів очікуйте у приват “ти хто?”, “шо хочеш?”, “я нічого не купляю!!!” а також “шо за нік такий?”, “ти хлопчик чи дівчинка?”
 • Люди люблять себе, а також малюнки, карикатури, фото; полюбляють шукати на чиємусь портреті огріхи, тому обов’язковою умовою має бути першим повідомлення з вашою світлиною -- “осьо я, зустрічайте”!
 • Знову ж таки, це приверне до вас увагу, люди шукатимуть ваші недоліки зовнішності, і казатимуть “ви така (такий) вродлива, красива, гарна, оригінальна (мужній, шляхетний, поважний, дорослий) і цей абажур-капелюшок вам так личить! (черевце під костюмом -- це солідно!)”
 • Не соромтеся задавати питання! Наприклад: а чого моє повідомлення видалено, питаю?!!!!1111 Чому фото, яке в мене на робочому столі, не показується тутка, я ж ставив (вставила) назву “малюночок_котика.гіф”? ЧОМУ НА МОЇ ПОВІДОМЛЕННЯ НІХТО НЕ ВІДПОВІДАЄ?!!! (прописними кольоровими літерами обов’язково!) Чого ото я тицяю, а воно не тицяється?! Де взяти номер телефону модераторів та адміністраторів, особливо оцього (красунчика) (гада, який мене забанив уже п’ять разів)?
 • Якщо вам ліньки щось писати, то просто вставте десяток різних смайликів, наприклад: [:)] [:(] [:)] [:(]  нехай люди задумаються над тим, які глибокі думки за ними сховано!
 • Аватарка! Це важлива річ, обов’язково вимагайте, щоб вам дозволили використовувати анімовану аватарку 200*200, навіть якщо ви ще не знаєте, як її власне вставляти
 • Не відповідають в одній темі на питання, то створіть ще кілька в різних розділах! А щоб отой паскуда модератор не повидаляв одразу, то назвіть їх по-різному!

Ось, це короткі рекомендації для новачків. Сподіваюся, що ви прислухаєтеся не до всіх моїх “порад")))