Серіал: “Доктор Хауз”

Основна шедевр фільм 644

Після того, як почав дивитися серіал “Загублені” (Lost), то думав, що ліпшого серіалу вже не буде. Не помилився, “Загублені” є найліпшим серіалом з тих, які я бачив, але “дихають у потилицю” ще кілька: “Втеча з в’язниці”, “Декстер” і “Доктор Хаус”.

Кожен з цих серіалів є найліпший у своєму жанрі.

  • Загублені -- містика та фентезі, драма та пригоди
  • Втеча з в’язниці -- гостросюжетний трилер
  • Декстер -- чорна, але тим не менше, романтична трагікомедія
  • Доктор Хаус -- гостросюжетний трилер-драма з неймовірними діалогами

Доктор Хауз -- серіал про харизматичного лікаря-діагноста, який єдиний може поставити правильний діагноз тоді, коли всі решта вже буквально опустили руки. Його методи незвичні та -- що казати! -- суперечать медичним правилам. Його характер -- егоцентричний, саркастичний, цинічний, навіть брутальний, він каже в лице людям те, що він про них думає, задовольняє усі свої забаганки будь-якими доступними методами: відвертий шантаж, обман, хитромудрі комбінації та маніпуляція людьми, і що найцікавіше -- завжди досягає своєї мети.

Але парадокс (для наївних людей): його люблять, його поважають, ним захоплюються і беруть за приклад! Насправді парадоксу ніякого немає: він просто щира людина, без фальші, це саме та риса, якої бракує майже всім людям. І окрім цього -- він надзвичайно розумний та проникливий, “баче людей наскрізь”!

Улюблена 15 серія, 4 сезону!