Серіал "пан робот" - фінальний сезон

Основна фільм 182

Четвертий сезон серіалу для всіх малолітніх кулхацкерів та простих людей. Серіал про геніального програміста, хакера, борця зі системою та просто відбитого та упоротого хлопця. У хлопця є свій уявний друг, який на початку навіть створив світову кризу. Протягом кількох сезонів головний персонаж шукає себе, взламує чужі комп'ютери, вживає наркотики та займається самокопанням, щоб у 4 сезоні дізнатися, що його тато грав його в сраку. 

Сценаристи, ви заїбали в доску зі своїм фемінізмом та мріями про згвалтування.

Тобто за логікою цих довбойобів -- головний персонаж серіалу став геніальним хакером тому, що його тато в дитинстві грав у сраку?! 

Толерастичні феміністичні дебіли. 

Не могли придумати щось більш реальне? Наприклад, тато справді був паскуда і проводив над сином (і дочкою) різноманітні психологічні експерименти -- засвоєння та обробка інформації у стресових ситуаціях, вивчення комп'ютерів та програмування. Логічно? Ні, тре грати в сраку, тре показувати чоловіків потворами та мерзотою, як у серіалі "Рей Донован" чи "Патрік Мелроуз". Ні, ну а хулі? Білі цисгендерні чоловіки та бідні нещасні жінки та діти.