Сліпий метод друку

Основна тлумачний словник 695

Розповім, як вчився я) Себто той метод, який сам придумав і випробував на практиці.

Теорія: сенс у тому, що м’язи/нервові закінчення повинні запам’ятати рух, для цього потрібно багато разів рух повторювати; точно так само, як у 1 класі школи ми пишемо кружечки та палички.

Щоб полегшити навчання для початку потрібно запам’ятати розташування клавіш на клавіатурі. Нуб може роздрукувати на кольоровому принтері картинку з клавіатурою та повішати її на рівні своїх очей. З цієї миті дивитися на клавіатуру заборонено але можна дивитися на картинку.

Що полегшує вивчення?

  1. Розуміння, де знаходяться клавіші. Не дарма стандартну клавіатуру називають qwerty-клавіатурою, за першими 5-а літерами. Ми завжди знаємо, де знаходяться ці літери (або ж йцукен-клавіатура, якщо вчимо кирилицю))). Себто розташування мінімум 5-и літер ти уже знаєш! 
  2. Ліпше починати з голосних та приєднувати поступово приголосні: ай ай ай ац ац ау ау ак . . .
  3. Вчіть слова, які найчастіше пишете, наприклад, "привіт")
  4. Є вільна хвилина -- мордуйте клавіатуру!

І про приємне: літер латинської абетки менше, тому вивчити її буде трошки простіше. Якщо наполегливо це робити, то (згрубша) на вивчення 1 літери піде 1-2 дні, в сумі -- це місяць-два, або ж 3. 

Головна порада: не дивитися на клавіатуру! Підглядайте на малюнок, який роздрукували, але не на клавіатуру, якщо працюєте за комп’ютером не перший рік, то у візуальній пам’яті розташування всіх літер давно записано.