Відео-ностальгія: take that – how deep is your love

Відео стьоб шедевр музика 736

Злапав себе на думці, що давно не розповідав про музику. Хоча “злапав себе”, мабуть, звучить неправильно, я себе ні за що не лапав, просто згадав хорошу мелодію))

“Остання” мелогія від бойз-бенду тейкзет (“бери це” чи “хапай це”, а може “рухай це”). Пісня насправді була написана дуже давно перед тим, як тейкзет її виконала, і можливо навіть ліпше за бойз-бенд її співали автори -- біджиз, а можливо й ні. Мені до вподоби виконнання саме від тейкзету.

На початку 90-х про них була така думка, що це перший хлопчачий колектив, де було відібрано хлопців до вибóру до кольóру, але насправді це не зовсім так, бо першим універсальним чоловічим гуртом був “ню кідз он зе блок”, про яких навіть зробили напівмультфільм-напівсеріал. Але справді мегапопулярним бойз-бендом став саме тейкзет, навіть вже у часи існування якого виникали мов гриби після дощу різноманітні команди такого ж ґатунку: бойзтумен, олфован, бекстрітбойз… згодом: вестлайф, блу, файв тощо. 

А характерною рисою колективу було те, що, на відміну від решти бойзбендів, пісні вони писали самі!

Чому тейкзет вирішили поставити жирну музичну крапку на своїй спільній кар’єрі? Припускаю, що це було пов’язано, у першу чергу, з їх амбіціями, адже, коли вони виконували цю пісню, їх було вже не п’ятеро, а четверо. П’ятого учасника колективу -- Робі Вільямса -- “культурно попросили”.

Можливо приводом до розпаду було бажання фронтмена колективу Гері Барлоу втерти носа Робі Вільямзу? Можливо, дуже на це схоже, або може Гері Барлоу набридла роль гарненького чепурненького гламурного мальчєга. Тим не менше, пісня “хаудіпізйолав” була останньою.

Що ж сталося далі? А далі сталося те, чого ніхто не очікував: Робі Вільямз втер носа і Гарі Барлоу з його псевдоромантичними-псевдоінтелектуальними баладами, і Марку Овену з його дівочим сопрано (пісеньки “чай” і “клементайн”); Робі Вільямз просто увірвався на перші місця чартів, на всі музичні канали, варто тільки пригадати мегахіт з олд–ню-секссимволом Кайлі Міног “кідс”.

А про решту тейкзетівців всі швидко забули.