Відповідь на найважливіше питання

Основна психоаналіз релігія філософія 300

Звісно, що це 42, розходимося!)

Ні, це не 42) Відповідь в іншому -- все наше щастя, нещастя, задоволення, незадоволення, нірвана та страждання ецетера-ецетера знаходиться в нашому організмі, себто тілесній оболонці.

Коли ми їмо -- тоді отримуємо від організму ендорфіни (гормони щастя), коли вживаємо наркотики -- так само, ми отримуємо ендорфіни не зі самих тетраканабіоїдів чи спирту чи ще з чогось, а з реакції організму на них. Коли молимося, коли медитуємо, коли займаємося самонавіюванням тощо.

Згрубша: можна ввести в мозок електроди і подразнювати відповідні ділянки, поїдаючи цеглу і напрацювати собі безумовний рефлекс та в майбутньому тільки від думки про цеглу отримуватимемо задоволення) 

За таким самим принципом працює будь-яка релігія чи більшість психологічних методик -- людина повинна зрозуміти, що все всередині її. Психологічно ми налаштовуємо свій організм на те, щоб він виділяв певні речовини, які і роблять нас щасливими, задоволеними, адаптованими до суспільства. До прикладу -- медикаментозне лікування використовується тоді, коли людині самій важко психологічно налаштуватися на правильний лад. 

Фізіологічно-матеріалістичний пост)