Використання class та id у шаблоні сторінки

Основна css 486

Вважаю, що використання class та id у шаблонах сторінок у більшості випадків є неправильним. Нормальним вважається, наприклад, така конструкція:

<body class="home page-template page-template-page-frontpage page-template-page-frontpage-php page page-id-4 custom-background hide-bg">

Чи така:

<li id="menu-item-12" class="menu-item menu-item-type-post_type menu-item-object-page menu-item-home current-menu-item page_item page-item-4 current_page_item menu-item-has-children menu-item-12">

Як на мене -- це збочення.

Якщо ідентифікатор ще може бути доцільним, наприклад, коли є потреба за допомогою Java-Script звернутися до якогось елемента, то оці нагромадження класів змушують думати про верстальника, як про ідіота. 

Надаю перевагу задротству -- опису усіх можливих властивостей у файлі стилів, а на сторінці шаблону використовувати суто теги, подекуди id, коли вони доцільні і у виняткових випадках class.

А завдяки HTML5 можна використовувати семантичні теги, що дозволяє позбутися більшості ідентифікаторів, на кшталт id="main" чи id="sidebar".

пс. Я в курсі про інтерфейси, на кшталт БЕМ.